Продажа 1-комнатной квартири Шевченка Тараса вул., 307

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 11 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 21 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 31 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 41 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 51 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 61 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 71 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 81 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 91 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 101 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 111 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 121 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 131 комн. квартира, 44/16/19 кв. м., 9/10 этаж фото 14

Стоимость 40 300 $

Цена за м2: 916 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Рясне мкр.
Шевченка Тараса вул., 307

  • 1 ком

  • 44 / 16 / 19 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904698
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 16
  • Кухня: 19
  • Этаж: 9
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Тараса Шевченка, 307, монолітно-каркасний, 2026. Продаж однокімнатної квартири у мікрорайоні Рясне-1, вул. Шевченка, 307. Загальна площа квартири 44, 72 кв м та знаходиться на 9 поверсі із 10.
Світла, правильної форми 1 кімнатна квартира - спальня, кухня-вітальня, гардеробна , санвузол та балкон, вихід на який є зі спальні та з кухні-вітальні.
Опалення електричне. Чудова локація — навпроти супермаркет «Сільпо», поруч кафе, аптеки, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту. У пішій доступності «МакДональдз» та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Один із будинків зданий та частково заселений.
Інший - викупила компанія, яка завершує всі зобов?язання та запланувала здачу будинку на кінець 2026 року. Також на території планується ще збудувати кілька секцій - це буде хороший комплекс , де буде дошкільний заклад, забито різноманітної комерції тощо. Здача будинку планується на кінець 2026 року. Вигідна ціна — чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Ціна зростатиме Огляд у зручний для Вас час.
Чудова локація — навпроти супермаркет «Сільпо», поруч кафе, аптеки, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту. У пішій доступності «МакДональдз» та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. На території планується ще збудувати кілька секцій - це буде хороший комплекс , де буде дошкільний заклад, забито різноманітної комерції тощо. Загальна площа квартири 44, 72 кв м та знаходиться на 9 поверсі із 10.