Продажа 3-комнатной квартири Урицкого ул./ Липкивского Василия, 16Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 13 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 23 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 33 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 43 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 53 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 63 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 73 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 83 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 93 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 103 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 113 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 123 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 133 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 143 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 153 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 163 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 173 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 183 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 193 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 203 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 213 комн. квартира, 89/53/12 кв. м., 14/21 этаж фото 22

Стоимость 330 000 $

Цена за м2: 3 708 $

Київ
Соломенский
Солом'янка мкр.
Урицкого ул./ Липкивского Василия, 16Б

  • 3 ком

  • 89 / 53 / 12 м2

  • 14 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904785
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 89
  • Жилая: 53
  • Кухня: 12
  • Этаж: 14
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Продам 3-кімнатну квартиру у ЖК«Квартет»
Ексклюзивний високоякісний дизайнерським ремонт, виконаний з дорогих натуральних матеріалів.
Вул. Василя Липківського, 16Б,
Поверх: 14/21
Площа: 89,2 м²
Кухня-вітальня: 43,7 м²
Дві спальні: 13,1 м²; 11,1 м²
Санвузол: 4,7 м²
Дві великі гардеробні: 4,9 м²; 5,3 м²
Передпокій: 8 м²
Вбудовані глибокі шафи
Дизайнерський ремонт:
• Стильний інтер’єр з якісних матеріалів
• Сучасне освітлення: точкове, LED-підсвітка
• Вбудовані меблі та техніка Mitsubishi (Японія), Bosh (Німеччина):
три кондиціонери, бойлер, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина.
Фільтр для води, інтернет, лічильники
Інфраструктура ЖК «Квартет»:
• Цілодобова охорона, відеонагляд
• Швидкісні ліфти, доглянута територія
• Поруч — супермаркети Новус, Фора, АТБ, кавʼярні, аптеки, школи
• Зручна транспортна розв’язка, до метро 10 хв пішки, до центру 5 хв на авто
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
13 628 999 грн
Ежемесячный платеж:
210 337 грн/мес.