Продажа 1-комнатной квартири вул. Гетьманська

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 11 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 21 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 31 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 41 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 51 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 61 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 71 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 81 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 91 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 101 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 111 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 121 комн. квартира, 44/14/11 кв. м., 2/9 этаж фото 13

Стоимость 59 800 $

Цена за м2: 1 359 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Озерна
вул. Гетьманська

  • 1 ком

  • 44 / 14 / 11 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904881
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 14
  • Кухня: 11
  • Этаж: 2
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

ID-42460
НАЙДЕШЕВША НОВОБУДОВА в ЖК Avila City!
Повний комплект меблів та техніки. Озерна | ЖК Avila City 1-кімнатна квартира ? Поверх: 2 з 10
? Площа: 44 м?
? Квартира не кутова тепла та затишна
? Будинок 2025 року, комфорт-клас
? 1 секція Про квартиру Квартира створювалась для власного проживання, тому в ремонті продумано кожну деталь. Виконаний якісний сучасний ремонт з продуманим технічним дизайном, який поєднує комфорт, стиль та практичність. Тепла підлога по всій квартирі максимальний комфорт у будь-яку пору року Повністю укомплектована меблями та технікою Функціональне планування Світла та простора кухня Сучасний санвузол з якісною сантехнікою Це квартира, в яку можна зайти вже сьогодні і жити без додаткових витрат. Про житловий комплекс Стильні дизайнерські підїзди Закритий двір для безпеки мешканців Тенісний майданчик для активного відпочинку Достатня кількість паркомісць (є можливість придбати гараж) Відеонагляд території Розвинена інфраструктура поруч: магазини, транспорт, заклади відпочинку Будинок уже зданий та обжитий (більше року) можна одразу оформлювати та заселятись. Ідеальний варіант як для проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та домовитися про перегляд!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 469 740 грн
Ежемесячный платеж:
38 115 грн/мес.
Увага!