Продажа 1-комнатной квартири Олеся Олександра вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/13/20 кв. м., 9/16 этаж фото 11 комн. квартира, 47/13/20 кв. м., 9/16 этаж фото 21 комн. квартира, 47/13/20 кв. м., 9/16 этаж фото 31 комн. квартира, 47/13/20 кв. м., 9/16 этаж фото 4

Стоимость 73 000 $

Цена за м2: 1 553 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Олеся Олександра вул.

  • 1 ком

  • 47 / 13 / 20 м2

  • 9 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904901
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 13
  • Кухня: 20
  • Этаж: 9
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Варшавський 3.

Будинок №10.10
Тип планування: 1С2
9 поверх
Загальна площа: 47,89 м²
Житлова площа: 13,55 м²
Кухня-вітальня: 20,35 м²

Функціональне планування:
• окрема спальня
• простора кухня-вітальня
• гардеробна
• ванна кімната
• зручний коридор

Квартира має зручне та продумане планування, що дозволяє комфортно організувати простір для проживання або здачі в оренду.

Будинок вводиться в експлуатацію — 4 квартал 2024 року.

Сумма кредита:
3 014 900 грн
Ежемесячный платеж:
46 529 грн/мес.