Продажа 1-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 11 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 21 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 31 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 41 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 51 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 61 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 71 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 81 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 91 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 101 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 111 комн. квартира, 59/19/30 кв. м., 6/30 этаж фото 12

Стоимость 170 000 $

Цена за м2: 2 881 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14А
м. Звіринецька

  • 1 ком

  • 59 / 19 / 30 м2

  • 6 / 30

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904968
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 59
  • Жилая: 19
  • Кухня: 30
  • Этаж: 6
  • Этажей: 30
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1-кімнатної квартири | ЖК Delmar | Печерськ
Пропонується унікальна квартира у самому серці Печерська — у сучасному житловому комплексі Delmar, розташованому у затишному дворі престижного кварталу «Новопечерські Липки».
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного життя — можна одразу заїжджати та жити.
Виконано свіжий якісний ремонт, встановлені сучасні меблі та побутова техніка, які залишаються новому власнику.

🏢 Характеристики:
— 6 поверх
— функціональне сучасне планування
— квартира дуже світла та простора

📐 Планування:
— простора кухня-вітальня
— окрема спальня з гардеробною
— великий санвузол з ванною та душовою кабіною
— комфортний коридор з шафою для верхнього одягу

🔧 Оснащення:
— сучасна побутова техніка
— якісні меблі
— квартира повністю готова до проживання

💡 Ключові переваги:
Незалежність від блекаутів
— у будинку встановлено потужний генератор, тому завжди є світло, вода та працюють основні системи будинку.
Економія на опаленні
— сучасна система обігріву: електричні теплі підлоги та кондиціонер — комфортно та економно.
Ідеальна локація
— метро Звіринецька у пішій доступності
— закрита та престижна територія «Новопечерських Липок»
— поруч школи, дитячі садки, фітнес-клуби, кафе, ресторани, парки та вся необхідна інфраструктура.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 020 999 грн