Продажа 1-комнатной квартири Дегтяревская ул., 17к1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 11 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 21 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 31 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 41 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 51 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 61 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 71 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 81 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 91 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 101 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 111 комн. квартира, 44/14/16 кв. м., 16/23 этаж фото 12

Стоимость 103 000 $

Цена за м2: 2 341 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Дегтяревская ул., 17к1
м. Лук'янівська

  • 1 ком

  • 44 / 14 / 16 м2

  • 16 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905154
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 14
  • Кухня: 16
  • Этаж: 16
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Дегтярівська вулиця, 17 к1цегляний будинок, 2021Продаж 1-к квартири вул. Дегтярівська 17, Шевченківський район.
ЖК Creatоr City.
Площа квартири 44,3 м2, 16/24 поверхового будинку бізнес-класу.
Висота стелі 3 м
Монолітно-каркасна технологія, червона цегла.
Стан квартири - після будівельників.
Загальна система кондиціювання. Комплекс творчий, футуристичний та з надзвичайно зручною інфраструктурою, яка чудово підійде як для молодих сучасних пар, сімей з маленькими дітками так і для людей похилого віку.
Це елітне житло бізнес-класу, усі матеріали в якому виключно високоякісні Інфраструктура ЖК:
- 2 гектари парку з озером і відкритим кінотеатром
- Закрита територія, контроль доступу по Face ID
- Цілодобова охорона та відеоспостереження
- Підземний і гостьовий паркінг
- На перших поверхах:
спортзал із басейном, магазини, салони, ресторани До метро Лук’янівська або КПІ - 15 хв пішки. До метро Хрещатик - 10 хв на авто. Квартира ідеально підходить як для життя, так і під оренду. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок:
1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат,
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит Телефонуйте та приходьте на перегляди. Ціна 103 000 у.о. Без комісії.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 253 900 грн
Ежемесячный платеж:
65 650 грн/мес.