Продажа 2-комнатной квартири Замарстинівська вул., 170

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 12 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 22 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 32 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 42 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 52 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 62 комн. квартира, 123/-/34 кв. м., 19/20 этаж фото 7

Стоимость 191 780 $

Цена за м2: 1 559 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Замарстинів мкр.
Замарстинівська вул., 170

  • 2 ком

  • 123 / - / 34 м2

  • 19 / 20

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905208
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 123
  • Кухня: 34
  • Этаж: 19
  • Этажей: 20
  • Лифт: есть

Описание

Продаж двокімнатної квартири - пентхаус з власною терасою у новобудові - ЖК Greenville Park Lviv.
Забудовник «Greenville».
Адреса - м. Львів, вул. Замарстинівска, 170. Загальна площа 123 м?, житлова - 32 м?, площа тераси - 60, 4 м? (врахована в площу квартири по коефіцієнту 0, 3 - 18, 1 м?) Знаходиться на 19-ому поверсі 20-ти поверхового будинку. Планування першого рівня:
- дві ізольвані спальні;
- два санвузла;
- простора кухня-вітальня з сходами на 2 поверх. Планування другого рівня:
- санвузол;
- приміщення вільного призначення;
- вихід на терасу. Чудовий район з розвиненою інфраструктурою, все необхідне поруч.
Здача будинку - на кінець року. За деталями телефонуйте
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 920 513 грн
Ежемесячный платеж:
122 238 грн/мес.