Продажа 1-комнатной квартири Рудненська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 11 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 21 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 31 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 41 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 51 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 61 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 71 комн. квартира, 61/19/25 кв. м., 10/12 этаж фото 8

Стоимость 102 000 $

Цена за м2: 1 672 $

Львовская
Львов
Залізничний
Левандівка мкр.
Рудненська вул.

  • 1 ком

  • 61 / 19 / 25 м2

  • 10 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905251
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 61
  • Жилая: 19
  • Кухня: 25
  • Этаж: 10
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд
Характеристика приміщення: стан квартири: потребує ремонту/ без ремонту / ремонт не завершений
Зовнішня обробка: декоративна штукатурка
Опалення: автономна котельня
Приміщення: суміжний санвузол
Обладнання • меблі • зручності: ванна • шафа-гардероб • Вбудована кухня • лічильник на електрику • лічильник на воду • електрика • газ • інтернет
Коли немає світла: є мобільний зв'язок • є водопостачання
Розташування і оточення: тип двору: внутрішній
Особливості планування: панорамні / вітринні вікна
Унікальні переваги: Кухня-студія • Можлива розстрочка
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 212 600 грн
Ежемесячный платеж:
65 013 грн/мес.