Продажа 3-комнатной квартири вул. Загорівська (Багговутівська), 1Г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 13 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 23 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 33 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 43 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 53 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 63 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 73 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 83 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 93 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 103 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 113 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 123 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 133 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 143 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 153 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 163 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 173 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 183 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 193 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 203 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 213 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 223 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 233 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 243 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 253 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 263 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 273 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 283 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 293 комн. квартира, 120/67/18 кв. м., 11/12 этаж фото 30

Стоимость 273 000 $

Цена за м2: 2 275 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
вул. Загорівська (Багговутівська), 1Г
м. Лук'янівська

  • 3 ком

  • 120 / 67 / 18 м2

  • 11 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905353
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 120
  • Жилая: 67
  • Кухня: 18
  • Этаж: 11
  • Этажей: 12
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Кирилівський гай (Kirilivsky Gay, Кириловский Гай) вул. Загорівська (Багговутівська),1г, Шевченківський район, Дорогожичі, Правий берег.
У квартирі зроблено дизайнерський ремонт.
Характеристики: Площа 120.7/76.6/18.6 м², тераса-50 м2.
11/12 поверхового будинку. Висота стель на обох поверхах – 3 метри.

Квартира з ексклюзивними меблями та якісною побутовою технікою. (Посудомийна машина, мікрохвильова піч, духовка, варильна поверхня, витяжка, смарт-телевізор у вітальні, кондиціонери з обігрівом, система фільтрації води на введенні в квартиру).
На першому поверсі - передпокій з великою вбудованою шафою, студія зонована на кухню та вітальню, гостьовий санвузол з душем, комора під сходами, тераса.
На другому поверсі - коридор, 2 спальні з великими вбиральнями та санвузлами. Санвузол у майстер-спальні – з повноцінною ванною, у другій спальні – з душем.
Квартира видова - з панорамних вікон спалень і з тераси відкриваються чудові краєвиди на місто
Світло в ЖК не вимикають, бо поряд лікарня. Будинок повністю введено в експлуатацію. На безпечній відстані від військових об'єктів.

Огороджена територія, що охороняється. Є підземний паркінг, зона відпочинку та дитячий майданчик.
У пішій доступності - кілька парків, супермаркети АТБ, Сільпо та NOVUS, ТРЦ Променада, дитячі садки, школи, КІМВ.
У будинку та на території – відеоспостереження, контроль доступу.
Доступ на поверх є лише у мешканців поверху.
Будинок повністю заселений, ремонти закінчились.