Продажа 2-комнатной квартири Олександра Поля пр.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 12 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 22 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 32 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 42 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 52 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 62 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 72 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 82 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 92 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 102 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 112 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 122 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 132 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 142 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 152 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 162 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 172 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 182 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 192 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 202 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 212 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 222 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 232 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 242 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 252 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 262 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 272 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 282 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 292 комн. квартира, 80/-/- кв. м., 16/23 этаж фото 30

Стоимость 145 000 $

Цена за м2: 1 813 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Олександра Поля пр.

  • 2 ком

  • 80 / - / - м2

  • 16 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905359
  • Количество комнат: 2
  • Студия: -
  • Общая площадь: 80
  • Этаж: 16
  • Этажей: 23
  • Лифт: нет

Описание

В новобудові ЖК «Кіровський» пропонуємо шикарну квартиру з дизайнерським ремонтом на 16 поверсі.

Квартира відрізняється з поміж інших:

  • встановленою системою кондиціонування по всій площі (як в готелях, з панеллю керування)
  • великою кількістю шаф для зберігання
  • покращеними двопакетними вікнами
  • холостяцьким сучасним дизайном

Зараз квартира в оренді, можна розглянути як інвестицію з постійним доходом.

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 988 500 грн
Ежемесячный платеж:
92 421 грн/мес.