Продажа 1-комнатной квартири Никольско-Слободская ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 11 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 21 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 31 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 41 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 51 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 61 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 71 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 81 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 91 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 101 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 111 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 121 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 131 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 141 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 151 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 161 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 171 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 181 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 191 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 201 комн. квартира, 50/20/12 кв. м., 12/25 этаж фото 21

Стоимость 124 000 $

Цена за м2: 2 480 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Никольско-Слободская ул.
м. Лівобережна

  • 1 ком

  • 50 / 20 / 12 м2

  • 12 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905366
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Жилая: 20
  • Кухня: 12
  • Этаж: 12
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Микільсько-Слобідська, 8.
Пропонується 1-кімнатна квартира, з якісним ремонтом, площею 50/20/12 кв.м, на 12/25 поверсі.
Простора, світла, дуже тепла квартира, укомплектована меблями та технікою - ідеально підійде як для проживання, так для орендного бізнесу. Панорамні вікна та засклений балкон дають змогу милуватися чудовими краєвидами.
У будинку автономне опалення від власної котельні. Завдяки генераторам, при блекауті працюють ліфти, забезпечується подача води та опалення. Встановлені в квартирі лічильники на всі комунікації дозволяють суттєво заощаджувати на комунальних платежах.

ЖК «Русанівська Гавань» - сучасний житловий комплекс бізнес-класу, з закритою теріторією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Має облаштовану зону відпочинку на набережній, підземний та гостьовий паркінги, дитячі та спортивні майданчики. Супермаркет 'Сільпо', крамнички, салони, кавярні і т.ін.
Метро 'Лівобережна' - в пішому доступі. Зручне транспортне сполучення та швидкий доступ до центру міста на авто
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 121 200 грн
Ежемесячный платеж:
79 036 грн/мес.
Увага!