Продажа 1-комнатной квартири Пулюя вул., 40

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 11 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 21 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 31 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 41 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 51 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 61 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 71 комн. квартира, 60/17/30 кв. м., 7/12 этаж фото 8

Стоимость 124 000 $

Цена за м2: 2 067 $

Львовская
Львов
Франківський
Наукова мкр.
Пулюя вул., 40

  • 1 ком

  • 60 / 17 / 30 м2

  • 7 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905523
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 60
  • Жилая: 17
  • Кухня: 30
  • Этаж: 7
  • Этажей: 12
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Івана Пулюя, 40/11, цегляний будинок, 2018. Продаж просторої та світлої 1-но кімнатної квартири + кухня-студія в квартири ізольована спальня + величезна кухня-студія з сучасним ремонтом в ЖК «Галицький Лев» по вул. Пулюя, 40 (секція 11) В квартирі робилось перепланування за рахунок цього, кухня набагто більша ніж в аналогів у даному ЖК. Площа 59,7 м? (по факту 60,1)
комфортний 7 поверх з 12 Формат: простора кухня-студія понад 30 м? — ідеально для прийому гостей або зони відпочинку.
- Новий дизайнерський ремонт, у квартирі ще ніхто не проживав;
- Топова комплектація: вбудована італійська техніка SMEG та Whirlpool, сантехніка Imprese;
- Індивідуальне газове опалення (котел) та розведений підігрів підлоги;
- Дві засклені лоджії: в одній можна облаштувати кабінет чи відпочинкову зону, інша - продовження кухні;
- Є окрема гардеробна кімната площею більше 5м2, санвузол площею 6,5 м2 з ванною та гігієнічним душем;
- Панорамні вікна у спальні на східну сторону, встановлені якісні двокамерні склопакети;
- В квартирі багато світла та різних підсвітох, що створює додатковий затишок!
- З техінки в квартирі встановлено: посудомийна машина, витяжка, газова поверхня та духова шафа, пральна машина. електрочайник, електрична рушникосушка. Головна перевага: Секція здана у 2018 році. Будинок повністю заселений, усі сусіди вже завершили ремонти — у вас буде тиша та чистий підїзд. Добре розвинений район: прямо в будинку працюють кав’ярні, магазини «Близенько» та аптеки. Відразу поруч супермаркет АТБ. В пішій доступності ТРЦ Victoria Gardens (12 хв) з кінотеатром, спортзалом та ресторанами, 20 хв на авто до центру міста. Вся інфраструктура поруч розвинена і ви знайдете все для дому і для себе! Ціна — 124 000$ (БЕЗ КОМІСІЇ) По запиту надсилаю детальний відеоогляд квартири Є аналогічна квартира по площі з ремонтом поруч! Якщо цікавить, телефонуйте! Квартира готова до швидкого заселення. Телефонуйте, щоб узгодити час огляду та переконатися в якості на власні очі!