Продажа 1-комнатной квартири вул. Європейська (Жовтнева)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 11 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 21 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 31 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 41 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 51 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 61 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 71 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 81 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 91 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 101 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 111 комн. квартира, 44/-/15 кв. м., 8/10 этаж фото 12

Стоимость 76 000 $

Цена за м2: 1 727 $

Киевская
Бучанский
Вишневе
вул. Європейська (Жовтнева)

  • 1 ком

  • 44 / - / 15 м2

  • 8 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905571
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Кухня: 15
  • Этаж: 8
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Квартира, Вишневе жк Атмосфера.
Продам стильну євро-двокімнатну квартиру 44 м? з ремонтом та меблями Продається затишна та сучасна квартира площею 44 м? з якісним євроремонтом. Формат — євро-двушка: простора кухня-вітальня та окрема спальня. Повністю готова до проживання — заходь і живи! У квартирі залишаються всі меблі та техніка: Ліжко Диван Шафа Кухня Холодильник Плита Мікрохвильова піч Пральна машина У ванній кімнаті встановлено бойлер та зроблено підігрів підлоги — комфорт у будь-яку пору року. Виведена траса під кондиціонер — готово до встановлення. Квартира світла, тепла та дуже затишна. Ідеально підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Телефонуйте або пишіть — домовимось про перегляд!.
Вид обєкта: Новобудова;
Назва ЖК: Атмосфера;
Рік введення в експлуатацію: 2 025;
Тип угоди: Переуступка;
Тип стін: Інше;
Клас житла: Бізнес;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Власна котельня;
Ремонт: Авторський проект;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Духова шафа, Холодильник, Плита, Варильна панель, Пральна машина, Мікрохвильова піч;
Комфорт: Ліфт, Паркувальне місце, Охорона території, Душова кабіна, Підігрів підлоги, Грузовий ліфт, Кондиціонер, Меблі на кухні, Балкон, лоджія, Панорамні вікна;
Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Асфальтована дорога;
Інфраструктура (до 500 метрів): Ринок, Школа, Парк, зелена зона, Відділення банку, банкомат, Дитячий садок, Супермаркет, ТРЦ, Аптека, Відділення пошти, Залізнична станція, Ресторан, кафе, Дитячий майданчик, Зупинка транспорту, Лікарня, поліклініка;