Продажа 1-комнатной квартири Віктора Некрасова вулиця, 8

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 11 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 21 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 31 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 41 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 51 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 61 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 71 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 81 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 91 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 101 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 111 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 121 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 131 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 141 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 151 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 161 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 171 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 181 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 191 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 201 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 211 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 221 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 231 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 241 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 251 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 261 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 271 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 281 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 291 комн. квартира, 46/15/16 кв. м., 10/23 этаж фото 30

Стоимость 149 000 $

Цена за м2: 3 239 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Віктора Некрасова вулиця, 8

  • 1 ком

  • 46 / 15 / 16 м2

  • 10 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905608
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 15
  • Кухня: 16
  • Этаж: 10
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1-кімнатної квартири в житловому комплексі 'Діброва парк', за адресою: вул. Віктора Некрасова, 8, Подільський район, м. Київ.

Квартира розташована на 10 поверсі 23х-поверхового будинку 2023 року монолітно-каркасної технології будівництва.
Загальна площа - 45,7 м², житлова - 14,9 м², кухня - 16,1 м²,

Квартира має функціональне планування: кухня-вітальня, окрема спальня, кабінет, гардеробна та санвузол.
Простір добре зонований і підходить для комфортного проживання або роботи з дому.

Квартира з сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою.
Встановлено побутову техніку: холодильник, посудомийну машину, витяжку, індукційну варильну поверхню, духову шафу, мікрохвильову піч, прально-сушильну машину, бойлер на 100 літрів та два кондиціонери з функцією обігріву та охолодження.
Виконано підігрів підлоги, встановлено систему фільтрації води зі зворотним осмосом.

У квартирі встановлено резервну систему живлення: інвертор потужністю 6 кВт та акумуляторні батареї на 5 кВт, що забезпечують електропостачання під час відключень.
Працюють освітлення, розетки, холодильник, інтернет та основна побутова техніка.
Підключений оптоволоконний інтернет, що також працює під час блекаутів.

Будинок обладнаний генераторами резервного живлення.
Під час відключень працюють ліфти, водопостачання та опалення.

Поруч парк, супермаркети, ТРЦ Retroville, фітнес-клуби, відділення Нової пошти, банки, кав’ярні та інші необхідні сервіси.