Продажа 1-комнатной квартири Кирилло-Мефодиевская ул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 11 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 21 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 31 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 41 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 51 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 61 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 71 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 81 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 91 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 101 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 111 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 121 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 131 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 141 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 151 комн. квартира, 64/20/25 кв. м., 20/21 этаж фото 16

Стоимость 125 000 $

Цена за м2: 1 953 $

Київ
Соломенский
КПІ мкр.
Кирилло-Мефодиевская ул., 2

  • 1 ком

  • 64 / 20 / 25 м2

  • 20 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905758
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 64
  • Жилая: 20
  • Кухня: 25
  • Этаж: 20
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Пропоную 2 кімнатну квартиру ( евродвушку) в ЖК 'Старокиївський' ( Шевченківський район /КПІ)
м.Київ, вул.Кирило-Мефодіївська, 2

Загальна площа: 64,3 м. кв.
Житлова: 20 м. кв.
Кухня: 18 м. кв.
Висота стелі 3 м.
Є комора.
Пожежна сигналізація.

В квартирі зроблений новий авторський ремонт, всі матеріали з натурального дерева, пакет з карельської берези. .Чудова панорама з вікна на політехнічний університет.
Світла і тепла.

Будинок бізнес класу/ОСББ
Генератор + бомбосховище ( 2 рівневий паркінг з ліфтом)
Закрита територія, що охороняється, з відеоспостереженням.
Є дитячий та спортивний майданчик!

Комфортне місце для життя, поруч вся необхідна інфраструктура
10 хв. пішки до станції метро 'Політехнічний інститут'
20 хв.пішки до станції метро 'Лукьянівська'
Поряд парк Київського політехнічного інституту, парк ім.Івана Багряного ( Пушкіна), Київський зоопарк,
Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця, стадіон Старт, школа 102, ліцей 153, ліцей 142, дитячі садочки,, ТРЦ Смарт Плаза, МакДональдс, кінотеатр, басейн Sportlife. та інше.

Також продається гараж в будинку.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 162 500 грн
Ежемесячный платеж:
79 673 грн/мес.
Увага!