Продажа 2-комнатной квартири Добровольчих батальйонів вул. (Червоноармійська вул.), 203/3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 12 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 22 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 32 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 42 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 52 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 62 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 72 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 82 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 92 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 102 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 112 комн. квартира, 61/36/11 кв. м., 13/15 этаж фото 12

Стоимость 56 000 $

Цена за м2: 918 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Центр мкр.
Добровольчих батальйонів вул. (Червоноармійська вул.), 203/3

  • 2 ком

  • 61 / 36 / 11 м2

  • 13 / 15

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905848
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 61
  • Жилая: 36
  • Кухня: 11
  • Этаж: 13
  • Этажей: 15
  • Лифт: есть

Описание

Продаж. Двокімнатна квартира ЖК Графський, р-н. Центр. Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК «Графський» вул. Добровольчих Батальйонів 203/3, р-н. Центр Житловий комплекс «Графський» - це сучасний ЖК в англійському стилі. Будівлям притаманні лаконічність ліній, стримана кольорова гама фасадів. Власна зелена лаундж-зона з декоративними деревами. Сучасні дитячі майданчики. Розвинута внутрішня інфраструктура комплексу: магазини, аптеки, салони краси, кав?ярні. ВІДОМОСТІ ПРО КВАРТИРУ: будинок введений в експлуатацію в 2023 році. Продумане планування. - 13 поверх 15 поверхового цегляного будинку
- загальна площа квартири 61.8 кв.м - висота приміщень 2, 68 м. - дві окремі/просторі кімнати ( 18, 8 кв.м. та 17.3 кв.м.)
- кухня 11.7 кв.м.
- централізоване опалення
- закрита територія. Працюємо з державними програмами кредитування «єОселя» та інші.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 312 800 грн
Ежемесячный платеж:
35 693 грн/мес.