Продажа 2-комнатной квартири Днепровская Набережная, 15Є

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 12 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 22 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 32 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 42 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 52 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 62 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 72 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 82 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 92 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 102 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 112 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 122 комн. квартира, 77/30/20 кв. м., 4/26 этаж фото 13

Стоимость 113 000 $

Цена за м2: 1 468 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Днепровская Набережная, 15Є

  • 2 ком

  • 77 / 30 / 20 м2

  • 4 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212905962
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 77
  • Жилая: 30
  • Кухня: 20
  • Этаж: 4
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується СУПЕР - ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ.
Найкращий вид та планування в будинку (2с3).
Адреса: Дніпровська набережна, 15-Є, Дарницький район.
Житловий комплекс: Great – один із найкращих ЖК на лівому березі столиці.
Характеристики квартири:
-Площа: 76,6 м² (з них 30 м² – житлова, 19,7 м² – кухня-студія)
-Поверх: 4 з 26
-Кімнат: 2
-Санвузол: 2
-Стан: без ремонту – ідеально для реалізації індивідуального дизайну.
Переваги:
Панорамний краєвид на Дніпро з вікон 4 поверху — унікальна можливість насолоджуватись світанками та вечорами з видом на воду.
Новобудова – сучасний монолітно-каркасний будинок із шумо- та теплоізоляцією.
Швидкісні ліфти, охайні під’їзди, відеоспостереження, консьєрж.

Про ЖК Great:
Унікальна територія з охороною та відеоспостереженням.
Сучасні дитячі майданчики, спортивні зони, ландшафтний дизайн.
Власна інфраструктура на території комплексу: магазини, кав’ярні, аптеки, салони краси, фітнес.
Розташування:
15-20 хв до метро Осокорки
Зручний виїзд на Південний міст та просп. Бажана
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 666 900 грн
Ежемесячный платеж:
72 024 грн/мес.
Увага!