Продажа 3-комнатной квартири Величковського вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 13 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 23 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 33 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 43 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 53 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 63 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 73 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 83 комн. квартира, 89/42/30 кв. м., 8/16 этаж фото 9

Стоимость 69 000 $

Цена за м2: 775 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Рясне-2 мкр.
Величковського вул.

  • 3 ком

  • 89 / 42 / 30 м2

  • 8 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212906001
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 89
  • Жилая: 42
  • Кухня: 30
  • Этаж: 8
  • Этажей: 16
  • Лифт: нет

Описание

Сучасний житловий комплекс у Шевченківському районі, мікрорайон Рясне-2. Будинок монолітно-каркасний з цегляними стінами, утепленим фасадом та енергоефективними рішеннями. Автономне опалення від дахової котельні. Передбачений підземний і гостьовий паркінг, впорядкована прибудинкова територія. Поруч громадський транспорт, школи, садочки, медичні заклади, зелена зона Брюховицького лісу. Квартира на 8 поверсі з продуманим плануванням і хорошими видовими характеристиками.
Можливе розтермінування — умови погоджуємо індивідуально.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 849 700 грн
Ежемесячный платеж:
43 979 грн/мес.