Продажа 1-комнатной квартири Генерала Чупринки вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 11 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 21 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 31 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 41 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 51 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 61 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 71 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 81 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 91 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 101 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 111 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 121 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 131 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 141 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 151 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 161 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 171 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 181 комн. квартира, 50/15/20 кв. м., 1/7 этаж фото 19

Стоимость 98 000 $

Цена за м2: 1 960 $

Львовская
Львов
Франківський
Новий світ мкр.
Генерала Чупринки вул.

  • 1 ком

  • 50 / 15 / 20 м2

  • 1 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212906149
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Жилая: 15
  • Кухня: 20
  • Этаж: 1
  • Этажей: 7
  • Лифт: нет

Описание

Продаж квартири у ЖК на вул. Чупринки – елітний новобуд в історичній частині Львова! Секція 7 поверх 1з 7
Площа 50.3 м.кв
Будинок зданий, можна реєструвати право власності!
Основні переваги:
• Розташування в зеленій та затишній зоні поблизу Піскових озер.
• Тихий двір і спокійний район для комфортного проживання.
• Готова стяжка підлоги, система теплої підлоги та проведені всі необхідні комунікації.
• Закрита територія з внутрішнім двориком, дитячим майданчиком, гостьовими паркомісцями та 2-рівневим підземним паркінгом (який також слугує укриттям). Будівельні характеристики:
• Тип будівництва – каркасно-монолітний.
• Стіни – пустотіла цегла, перегородки – газоблок.
• Утеплення – мінеральна вата (Velit).
• Панорамні вікна з видом на зелену зону, школи та університети. Інфраструктура поруч:
• Освітні заклади: British School, Ліцей міжнародних відносин, садочки.
• Магазини: Сільпо, АТБ, Рукавичка, Близенько та продуктові крамнички.
• Зони відпочинку: Піскові озера, ботанічний сад Лісотехнічного університету, парки.
• Розваги: ТЦ Леоленд, кафе, ресторани, Спорт Лайф. Зручності та транспортна доступність:
• 5 хв пішки до Піскових озер.
• 15 хв пішки до Ліцею на вул. Мельника.
• 8 хв пішки до садочка на вул. Коновальця.
• 11 хв пішки до Сільпо.
• 5-7 хвилин автомобілем до ключових локацій. Квартира у ЖК на вул. Чупринки – це ідеальне поєднання комфорту, природи та сучасної інфраструктури! В будинку залишилось 12 квартир з 105