Продажа 1-комнатной квартири вул.Щаслива, 20/10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 11 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 21 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 31 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 41 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 51 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 61 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 71 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 81 комн. квартира, 24/24/- кв. м., 4/10 этаж фото 9

Стоимость 43 000 $

Цена за м2: 1 792 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
вул.Щаслива, 20/10

  • 1 ком

  • 24 / 24 / - м2

  • 4 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212906633
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 24
  • Жилая: 24
  • Этаж: 4
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Продається стильна смарт-квартира 24 м² у новому будинку з дуже гарним видом у двір.

Вже виконані всі основні чорнові роботи:
✅ Повністю зроблена сантехніка
✅ Встановлена тепла підлога
✅ Зроблена електропроводка по всій квартирі
✅ Покладена плитка на підлозі у ванній
✅ Закуплена якісна плитка на стіни у ванну кімнату

Квартира повністю готова до чистової обробки — можна одразу заходити та робити ремонт під себе без брудних і дорогих робіт.

🏡 Вдале та зручне планування
📄 Продаж по переуступці
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 775 899 грн
Ежемесячный платеж:
27 407 грн/мес.