Продажа 1-комнатной квартири Ярославенка вул., 30

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 11 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 21 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 31 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 41 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 51 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 61 комн. квартира, 56/16/17 кв. м., 3/5 этаж фото 7

Стоимость 140 000 $

Цена за м2: 2 500 $

Львовская
Львов
Сихівський
Новий Львів мкр.
Ярославенка вул., 30

  • 1 ком

  • 56 / 16 / 17 м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907109
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 56
  • Жилая: 16
  • Кухня: 17
  • Этаж: 3
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса — місто Львів, вулиця Ярославенка, 30.
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 3 з 5.
Матеріал стін — цегла.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Загальна площа — 56 м?, житлова — 16.15 м?, кухня — 17.35 м?.
Опалення — будинкове.
Лоджія — одна, засклена.
Санвузол — один, суміжний. Будинок введений в експлуатацію в 2022 році. Особливості даної квартири — квартира розташована в малоповерховому житловому комплексі у форматі клубного будинку. Всього в будинку 24 квартири. В квартирі є простора лоджія з панорамними вікнами. Будинок має експлуатований дах для вашого відпочинку, підземний паркінг та продуману інфраструктуру.
Поруч з будинком: школа, дитячий садочок, супермаркети, зупинка, паркові зони : на відстані 200 метрів від комплексу Стрийський парк, з іншого боку — парк Залізна вода. Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 782 000 грн
Ежемесячный платеж:
89 234 грн/мес.
Увага!