Продажа 1-комнатной квартири Пимоненка вул., 9

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 36/-/13 кв. м., 3/9 этаж фото 11 комн. квартира, 36/-/13 кв. м., 3/9 этаж фото 21 комн. квартира, 36/-/13 кв. м., 3/9 этаж фото 31 комн. квартира, 36/-/13 кв. м., 3/9 этаж фото 4

Стоимость 59 700 $

Цена за м2: 1 658 $

Львовская
Львов
Сихівський
Пасіки мкр.
Пимоненка вул., 9

  • 1 ком

  • 36 / - / 13 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907112
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 36
  • Кухня: 13
  • Этаж: 3
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Миколи Пимоненка. Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт після будівельників. Квартира має автономне економне опалення від дахової котельні. Підвищена звукоізоляція. У будинку є генератор, що забезпечує безперебійне електропостачання. Можливе оформлення безвідсоткового розтермінування. Новий будинок із вентильованим фасадом, виконаним з керамічної плитки. Встановлені панорамні енергоощадні вікна. У будинку є підземний паркінг з зарядкою для електромобілів, підземні сміттєві баки, місця для візочків та консьєрж. Двір без авто, що створює безпечний простір для дітей і відпочинку. Зони барбекю, дитячі та спортивні майданчики. Квартира розташована в тихому районі Пасіки поруч із парковими зонами: «Погулянка» та Винниківський лісопарк. У пішій доступності знаходяться Сільпо, АТБ, Близенько, фітнес-клуби, садочки, школи та медичні центри. До центру Львова - 15 хвилин на авто. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 465 610 грн
Ежемесячный платеж:
38 052 грн/мес.