Продажа 1-комнатной квартири Мучна вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 11 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 21 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 31 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 41 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 51 комн. квартира, 38/14/9 кв. м., 4/6 этаж фото 6

Стоимость 125 000 $

Цена за м2: 3 289 $

Львовская
Львов
Личаківський
Личаків мкр.
Мучна вул.

  • 1 ком

  • 38 / 14 / 9 м2

  • 4 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907123
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 38
  • Жилая: 14
  • Кухня: 9
  • Этаж: 4
  • Этажей: 6
  • Лифт: есть

Описание

Hyde Park, цегляний будинок, 2025. Продаються 1-кім. апартаменти площею 38,55 м? в новобудові еліт сегменту ЖК Hyde Park, забудовник Ріел, на 4 поверсі 6-ти поверхового будинку. ЗДАЧА БУДИНКУ 2026р. Вигляд з вікна на вул. Мучна. Продумане зонування, з кухні вихід на балкон, світла спальня, великий гардероб для зберігання речей. Клубний будинок Hyde Park розташований біля парку ' Шевченківський Гай', неподалік від центральної частини міста. Характеристики будинку: • Клас — еліт • Будинків — 2 • Поверховість — 3–6 • Висота стелі — 3 м • Стіни — цегла • Утеплення — мінеральна вата • Опалення — автономне • Паркінг — підземний Також на території розташований майданчик для міні гольфу та ігрове поле: баскетбольний майданчик, SPA та басейн 25м, тренажерний зал, йога студія / зал для танців, масажні кабінети, тераси для відпочинку та сонячних ванн, падл-теніс. Консьєрж у лобі. Закрита територія. Зелені зони для відпочинку. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 162 500 грн
Ежемесячный платеж:
79 673 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами