Продажа 1-комнатной квартири Навроцького вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 11 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 21 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 31 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 41 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 51 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 61 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 71 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 81 комн. квартира, 50/19/16 кв. м., 8/9 этаж фото 9

Стоимость 72 179 $

Цена за м2: 1 444 $

Львовская
Львов
Сихівський
Пасіки мкр.
Навроцького вул.

  • 1 ком

  • 50 / 19 / 16 м2

  • 8 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907173
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Жилая: 19
  • Кухня: 16
  • Этаж: 8
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Володимира Навроцького, Будинок 6, цегляний будинокПродаж 1-кімнатної квартири з терасою | N69 Residents | Львів Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира з терасою у житловому комплексі N69 Residents. ? Локація: Львів, вул. Навроцького, 69 Основні характеристики:
• Поверх: 8/9
• Площа: 59,83 м?
• Простора кухня-вітальня
• Окрема спальня
• Велика тераса — ідеально для відпочинку або облаштування лаунж-зони
• Панорамні вікна Про комплекс:
N69 Residents — це сучасний мультифункціональний житловий простір:
• 7 будинків із різними форматами квартир
• Закриті внутрішні двори з інфраструктурою
• Підземний дворівневий паркінг
• Комфортне середовище для життя Якість будівництва:
• Стіни — цегла
• Утеплення — мінеральна вата (150 мм)
• Вентильовані фасади
• Вікна — 7-камерні
• Висота стелі — 2,8 м
• Індивідуальний тепловий пункт ? Здача будинку: до кінця 2026р. ? Вартість: 1420 $/м?
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 980 992 грн
Ежемесячный платеж:
46 005 грн/мес.