Продажа 1-комнатной квартири Замарстинівська вул., 76

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 54/14/24 кв. м., 5/7 этаж фото 11 комн. квартира, 54/14/24 кв. м., 5/7 этаж фото 21 комн. квартира, 54/14/24 кв. м., 5/7 этаж фото 31 комн. квартира, 54/14/24 кв. м., 5/7 этаж фото 41 комн. квартира, 54/14/24 кв. м., 5/7 этаж фото 5

Стоимость 109 000 $

Цена за м2: 2 019 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Замарстинів мкр.
Замарстинівська вул., 76

  • 1 ком

  • 54 / 14 / 24 м2

  • 5 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907184
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 54
  • Жилая: 14
  • Кухня: 24
  • Этаж: 5
  • Этажей: 7
  • Лифт: есть

Описание

Продається простора однокімнатна квартира, сучасний ЖК бізнес-класу Avalon Yard, від забудовника Avalon, вул. Замарстинівська, 76, Шевченківський район. Характеристики:
Загальна площа 54, 5 м?, кухня 24, 3 м?
Поверх 5 з 7
Індивідуальне газове опалення
Балкон
Гардеробна 6, 8м? Квартира має зручне та сучасне планування, що дозволяє комфортно організувати простір для життя. Секція 7.1
Здача 3кв 2026 року ЖК Avalon Yard знаходиться у розвиненому районі неподалік центру всього 7 хвилин на авто до Ратуші. Поруч:
Зупинки громадського транспорту (трамвай, автобуси, тролейбуси)
Паркові зони: Високий Замок та парк 700-річчя Львова
Школи та дитячі садочки у пішій доступності
Медичні заклади та приватні клініки
Спортивні клуби та студії
ТРЦ Nеw Point з магазинами, супермаркетом, закладами та розвагами Переваги комплексу:
Бізнес-клас
Закрита територія з обмеженим доступом
Дизайнерські вхідні групи з консьєрж-зоною
Сучасні дитячі майданчики та інтерактивні зони
Комфортне та безпечне середовище для проживання Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції у якісну нерухомість у Львові.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 501 700 грн
Ежемесячный платеж:
69 475 грн/мес.
Увага!