Продажа 4-комнатной квартири Рівна вул., 19

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 14 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 24 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 34 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 44 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 54 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 64 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 74 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 84 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 94 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 104 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 114 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 124 комн. квартира, 128/58/22 кв. м., 5/6 этаж фото 13

Стоимость 205 700 $

Цена за м2: 1 607 $

Львовская
Львов
Франківський
Богданівка мкр.
Рівна вул., 19

  • 4 ком

  • 128 / 58 / 22 м2

  • 5 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907208
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 128
  • Жилая: 58
  • Кухня: 22
  • Этаж: 5
  • Этажей: 6
  • Лифт: нет

Описание

Рівна вулиця, 19Продаж 4-кімнатної, дворівневої квартири в новобудові бізнес класу ЖК Рівна 19.
Розташована на 5-6 поверхах В квартирі ідеальне планування: простора кухня-вітальня площею 37 м.кв., три спальні, два санвузли, балкон і величезна тераса на 6 поверсі з виглядом на все місто.
Стіни з гіпсовою штукатуркою і чистовою стяжкою.
Висота стель -2,70м.
Броньовані вхідні двері.
Опалення індивідуальне, встановленою двохфункційний котел.
Балкон повністю оздоблений.
Встановлено всі лічильники з автоматичною подачею показників.
Встановлено кошики для кондиціонеру. Будинок всього на 30 квартир на затишній вуличці в 10 хв. їзди до Оперного театру.
Преміум якість будівництва.
Закрита територія з ландшафтним дизайном і відпочинковою зоною. Будинок збудовано з керамоблоку, утеплено мінватою.
Дизайнерський підїзд з безшумним ліфтом.
Система очистки води на весь будинок.
Відеонагляд у підїзді та на прибудинковій території.
Підземний паркінг з системою пожежогасіння і димовідведення. Є квартири на інших поверхах та інші планування.
Планове введення в експлуатацію 4кв.2027року. Дуже затишний район міста.Поруч є все необхідне для життя: зупинки громадського транспорту, найкращі школи міста в пішій доступності (Класична гімназія і 'Євшан', Фізико-математичний ліцей), дитячий садочок на вулиці, стадіон Сільмаш, магазини, парк Піскові озера, ресторани, поліклініка тощо. Можливе розтермінування.
Подробнее

Видео объекта