Продажа 4-комнатной квартири Січеславська Набережна вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 14 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 24 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 34 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 44 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 54 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 64 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 74 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 84 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 94 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 104 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 114 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 124 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 134 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 144 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 154 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 164 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 174 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 184 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 194 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 204 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 214 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 224 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 234 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 244 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 254 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 264 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 274 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 284 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 294 комн. квартира, 177/-/15 кв. м., 4/7 этаж фото 30

Стоимость 490 000 $

Цена за м2: 2 768 $

Дніпро
Центр мкр.
Січеславська Набережна вул.

  • 4 ком

  • 177 / - / 15 м2

  • 4 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212907732
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 177
  • Кухня: 15
  • Этаж: 4
  • Этажей: 7
  • Лифт: нет

Описание

ЦЮ КВАРТИРУ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ НАЖИВО - ФОТОГРАФІЇ НЕ ПЕРЕДАЮТЬ УСІЇ АТМОСФЕРИ, КОМФОРТУ ТА ПРОСТОРУ.

В одному з найпрестижніших місць міста ЖК Фестивальний пропонується ексклюзивна квартира площею 177 м?, створена для тих, хто цінує простір, архітектуру інтерєру та бездоганну якість.

Інтерєр виконаний у стилі сучасної класики з використанням натурального дерева, каменю та дорогих оздоблювальних матеріалів.

Кожна деталь продумана: авторські столярні вироби, дизайнерське освітлення, преміальні меблі та сантехніка.

Квартира наповнена світлом завдяки панорамним вікнам, з яких відкривається гарний вид на Дніпро.

Центром квартири є простора вітальня, обєднана зі їдальнею ідеальний простір для сімейних вечорів та прийому гостей.

Підлоги виконані з натурального дубового паркету 'французька ялинка', що підкреслює статус і архітектуру простору.

Планування

велика вітальня

окрема кухня

головна спальня

2 дитячі кімнати

декілька санвузлів

гардеробні зони

Квартира ідеально підійде для сімї, яка цінує комфорт, приватність і високий рівень життя.

Характеристики

Площа 177 м?

Кухня 15.5 м?

Поверх 4 з 7

У квартирі:

дизайнерський ремонт

панорамні вікна

тепла підлога

індивідуальне опалення

індивідуальні лічильники (газ, електрика)

інтернет

вбудована техніка та меблі

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
20 237 000 грн