Продажа 1-комнатной квартири Вернигори вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 11 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 21 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 31 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 41 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 51 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 61 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 71 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 81 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 91 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 101 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 111 комн. квартира, 55/15/18 кв. м., 2/5 этаж фото 12

Стоимость 139 500 $

Цена за м2: 2 536 $

Львовская
Львов
Залізничний
Привокзальна мкр.
Вернигори вул.

  • 1 ком

  • 55 / 15 / 18 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212908146
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 55
  • Жилая: 15
  • Кухня: 18
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

вулиця Вернигори, Будинок, цегляний будинок. Продаж 1 кімнатної квартири у клубному будинку на Вернигори, 19
Житловий комплекс PREMIUM HILLS - це житло преміум класу,який розташований у серці Львова серед історичних памяток архітектури.
Коплекс закритого типу з сучасним відпочинковим простором у внутрішньому дворі. Площа - 55,8кв.м.
Квартира знаходиться на 2 поверсі 5-ти поверхового будинку. Родзинкою квартири є простора лоджія з виглядом на вулицю Вернигори та на місто Львів. Квартра простора з вбудованими нішами під гардероб. Про житловий комплекс: • Малоквартирний будинок (близько 25 квартир) — мінімум сусідів і максимум комфорту
• Тиха, непроїзна вулиця — спокійне проживання поруч із центром
• Підземний паркінг та закрита територія
• Просторі дизайнерські холи з зонами відпочинку
• Консьєрж-сервіс і відеонагляд
• безшумні ліфти;
• двохфункційні котли Viessmann
• радіатори
• також можна облаштувати камін в двохрівневих квартирах. Будівництво та матеріали: • Технологія: монолітно-каркасна + цегла
• Зовнішні стіни — керамічна цегла
• Утеплення — мінеральна вата (150 мм)
• Висота стелі — близько 3 м
• Безшумний ліфт із доступом до паркінгу Ця пропозиція варта вашої уваги.
В наявності двох- та трьох- кімнатні квартири.
Огляд у зручний для вас час.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 761 350 грн
Ежемесячный платеж:
88 915 грн/мес.