Продажа 2-комнатной квартири Оболонский просп., 33-А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 12 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 22 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 32 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 42 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 52 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 62 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 72 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 82 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 92 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 102 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 112 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 122 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 132 комн. квартира, 45/-/5 кв. м., 8/9 этаж фото 14

Стоимость 72 000 $

Цена за м2: 1 600 $

Київ
Оболонський
Оболонь мкр.
Оболонский просп., 33-А
м. Мінська

  • 2 ком

  • 45 / - / 5 м2

  • 8 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212908437
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Кухня: 5
  • Этаж: 8
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 2-кім. квартири, метро Мінська, Героїв Дніпра, ТРЦ Dream Town.
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням в одному з найкомфортніших районів Києва - Оболонь. Адреса - Оболонський проспект 33А До метро Мінська всього 8 хвилин пішки. Також в легкому пішому доступі ТРЦ DreamTown berry Квартира розташована на 8 поверсі 9ти поверхового будинку, в будівлі чистий під?їзд замінені вікна на металопластикові, приємні сусіди та мешканці. Загальна площа квартири 45.1 м2, кухня має площу 6 м2, кімнати 17м2 та 10.3м2. Також є окрема кімната по типу підсобного приміщення в якій стоїть пральна машина, в кожній кімнаті наявний кондиціонер. Балкон засклений та утеплений. Планування квартири ви також можете побачити серед фото в оголошенні. Квартира світла, тепла та дуже комфортна для проживання. Ідеальний варіант як для власного проживання так і під орендний бізнес - район користується стабільним попитом. По всім питанням та або відеоогляд квартири, прошу звертатися по номеру що вказаний в оголошенні, якщо зручно то будь ласка одразу пишіть в месенджер. Перегляди квартири можливі за попередньою домовленістю. Шановні колеги прошу не дублювати оголошення..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і;
Тип стін: Панельний;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Централізоване;
Ремонт: Житловий стан;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Духова шафа, Плита;
Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Душова кабіна, Гардероб;