Продажа 1-комнатной квартири вул. Боголюбова, 9Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 11 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 21 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 31 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 41 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 51 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 61 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 71 комн. квартира, 42/-/19 кв. м., 11/11 этаж фото 8

Стоимость 69 500 $

Цена за м2: 1 655 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
вул. Боголюбова, 9Б

  • 1 ком

  • 42 / - / 19 м2

  • 11 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212908479
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 42
  • Кухня: 19
  • Этаж: 11
  • Этажей: 11
  • Лифт: есть

Описание

Продам 1-кімнатну квартиру з орендарем від ВЛАСНИКА! ЖК «Стожари» ЖК СТОЖАРИКвартира простора та дуже тепла, з новим якісним ремонтом та повністю мебльована. Розташована в центрі будинку. Встановлені лічильники та газовий котел. Будинок має індивідуальне газове опалення. Квартира повністю мебльована. Продаж від ВЛАСНИКА. Всі документи готові до продажу, власники в Україні. Квартира продається з орендарем. Будинок монолітно-каркасний, утеплений (100 мм мінеральної вати). Будинку більше 3-х років. Якісні вхідні двері, вікна — двокамерний склопакет, п’ятикамерний профіль. 5 хвилин пішки до центру м. Вишневе. Зручний виїзд на Кільцеву дорогу (2 хв на авто). Поруч супермаркети – Сільпо, АТБ, Фора, школа та дитячі садочки, Пенсійний фонд, Лікарня. Також є дитячі та спортивні майданчики, озеро, парк, магазини та розвинена інфраструктура. Кінцева зупинка маршрутки біля ЖК: транспорт до станцій метро Києва кожні 5 хвилин. Квартира світла та дуже тепла. Якісний ремонт. Повністю мебльована. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 870 350 грн
Ежемесячный платеж:
44 298 грн/мес.
Увага!