Продажа 1-комнатной квартири прс. Миру просп.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 11 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 21 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 31 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 41 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 51 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 61 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 71 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 81 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 91 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 101 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 111 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 121 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 131 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 141 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 151 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 161 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 171 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 181 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 191 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 201 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 211 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 221 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 231 комн. квартира, 147/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 24

Стоимость 133 000 $

Цена за м2: 905 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Виставка
прс. Миру просп.

  • 1 ком

  • 147 / - / 15 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212908675
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 147
  • Кухня: 15
  • Этаж: 9
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Продаж дворівневоі квартири мікрорайн Виставка.
Продаж дворівневої квартири мікрорайон Виставка поруч з поліклінікою 2. Сучасний Житловий Комплекс . Закритий двір. Автоматичні ворота. Відеоспостереження території та під’їздів. Парковка. Дитячий та спортивний майданчики. Благоустрій двору. Обслуговування ОСбб. Чудова локація. Все в пішому доступі. Поруч з будинком розвинена інфраструктура: зупинка громадського транспорту, магазини та супермаркети, лікувальні та навчальні заклади, зони відпочинку . Поруч чудова зона відпочинку - озеро та міський сквер. Квартира має чудове планування. Простора . Світла та комфортна. Окремі чотири кімнати. Два санвузли на першому та на другому поверсі. Практична . Є гардеробна кімната. Балкон. Якісний ремонт. Теплі підлоги. Якісні дерев’яні сходи на другий поверх. Якісна сантехніка та електрична проводка. У вартість квартири враховуються меблі та частково техніка. Квартира затишна та комфортна. Подробиці та домовленості про перегляд за вказаним номером телефону….
Вид обєкта: Новобудова;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Назва ЖК: Озерний;
Рік введення в експлуатацію: 2 014;
Тип стін: Цегляний;
Клас житла: Бізнес;
Cанвузол: 2 і більше;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Євроремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Духова шафа;
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi;
Комфорт: Відеоспостереження, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Душова кабіна, Гардероб;