Продажа 1-комнатной квартири Котлярська вул., 10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 11 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 21 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 31 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 41 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 51 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 61 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 71 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 81 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 91 комн. квартира, 38/-/7 кв. м., 1/3 этаж фото 10

Стоимость 52 000 $

Цена за м2: 1 368 $

Львовская
Львов
Галицький
Центр мкр.
Котлярська вул., 10

  • 1 ком

  • 38 / - / 7 м2

  • 1 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212909574
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 38
  • Кухня: 7
  • Этаж: 1
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Котлярська вулиця, 10, цегляний будинок, 1800. Квартира має вільне планування та знаходиться в житловому стані. Санвузол суміжний. Система опалення комбінована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація та вивіз відходів. Квартира мебльована. Є меблі на кухні та гардероб. Мультимедіа включає Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ. Будинок австрійський, вхід з подвіря. Квартира розташована в центрі міста, в районі Магнуса, що забезпечує зручний доступ до інфраструктури. Затишна та тиха квартира з балконом та лоджією. Є ванна. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 147 600 грн
Ежемесячный платеж:
33 144 грн/мес.