Продажа 3-комнатной квартири вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 50/2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 13 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 23 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 33 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 43 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 53 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 63 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 73 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 83 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 93 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 103 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 113 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 123 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 133 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 143 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 153 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 163 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 173 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 183 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 193 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 203 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 213 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 223 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 233 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 243 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 253 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 263 комн. квартира, 171/89/15 кв. м., 18/19 этаж фото 27

Стоимость 195 000 $

Цена за м2: 1 140 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 50/2

  • 3 ком

  • 171 / 89 / 15 м2

  • 18 / 19

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212909628
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 171
  • Жилая: 89
  • Кухня: 15
  • Этаж: 18
  • Этажей: 19
  • Лифт: есть

Описание

Між мегаполісом та власним садом: квартира, що зупиняє компроміси

Ви колись мріяли про власний будинок? Про ранок, що починається з кави у власному саду, про запах барбекю ввечері з друзями та простір, де дітям є де розгулятися. Але щоразу вас щось зупиняло.

Реальність заміського життя часто далека від картинки:

• Це затори на в'їзді в місто, а коли машина зламалася — ви відрізані від світу.
• Це логістичний квест: як встигнути відвезти дітей у школу чи самому на зустріч не запізнитися, не витрачаючи на це все життя.
• Це відсутність улюбленої кав’ярні, супермаркету, спортзалу прямо під боком.

А що, якби вам більше не довелося обирати?

Ця квартира — унікальний гібрид, де комфорт міського життя поєднується з душею та свободою заміської резиденції.

Тут ви отримуєте все те, заради чого купують будинки:

• Власна тераса. Це не просто балкон. Це ваша територія для мангала, шезлонгів та засмаги а може і басейну, вечірніх посиденьок під відкритим небом. Хочете шашлики в суботу? Вам не треба нікуди їхати — ви вже вдома.
• 171 метр дворівневого простору створює те саме відчуття масштабу та приватності, яке ми так шукаємо за містом.

І при цьому ви залишаєтеся в центрі подій, з можливостями міської інфраструктури.

Один простір — безліч сценаріїв життя:

• для пари, що працює вдома (Work-Life Balance);
• для поціновувачів простору та статусу (Solo Living);
• для родини.

Це саме той випадок, коли ви отримуєте «все і одразу».