Продажа 1-комнатной квартири Ярославенка вул., 30

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 11 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 21 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 31 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 41 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 51 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 61 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 71 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 81 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 91 комн. квартира, 72/20/35 кв. м., 2/5 этаж фото 10

Стоимость 182 250 $

Цена за м2: 2 531 $

Львовская
Львов
Сихівський
Новий Львів мкр.
Ярославенка вул., 30

  • 1 ком

  • 72 / 20 / 35 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212910309
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 72
  • Жилая: 20
  • Кухня: 35
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
МОЖЛИВА КУПІВЛЯ ПІД ПРОГРАМУ Є-ОСЕЛЯ
БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ Адреса — місто Львів, вулиця Ярославенка, 30.
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 2 з 5.
Матеріал стін — цегла.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Загальна площа — 72.9 м?, житлова — 20.9 м?, кухня — 35.4 м?.
Опалення — індивідуальне, газове.
Санвузол — один, суміжний.
Лоджія — одна. Будинок введений в експлуатацію в 2023 році.
Продаж із правом власності.
Є можливість придбати квартиру за державною програмою Є оселя. Особливості даної квартири — квартира розташована в малоповерховому житловому комплексі у форматі клубного будинку. Всього в будинку 24 квартири. Будинок має експлуатований дах для вашого відпочинку, підземний паркінг та продуману інфраструктуру. Квартира з гарним плануванням, велика кухня - вітальня, гардеробна кімната, засклена лоджія.
Поруч з будинком: школа, дитячий садочок, супермаркети, зупинка, паркові зони : на відстані 200 метрів від комплексу Стрийський парк, з іншого боку — парк Залізна вода. Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 526 924 грн
Ежемесячный платеж:
116 163 грн/мес.
Увага!