Продажа 1-комнатной квартири вул. Яблунева

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 11 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 21 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 31 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 41 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 51 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 61 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 71 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 81 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 91 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 101 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 111 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 121 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 131 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 141 комн. квартира, 41/-/16 кв. м., 9/10 этаж фото 15

Стоимость 80 000 $

Цена за м2: 1 951 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
вул. Яблунева

  • 1 ком

  • 41 / - / 16 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212910606
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Кухня: 16
  • Этаж: 9
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1-к квартири ЖК Щасливий на Яблуневій.
Продається простора 1-кімнатна квартира в ЖК «Щасливий» вул. Яблунева, с. Софіївська Борщагівка Загальна площа — 41,8 м? Поверх — 9 із 10 (11-й — технічний) Світла та затишна квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та необхідною побутовою технікою. Можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень. Переваги квартири: t•tіндивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел) t•tінверторний кондиціонер t•tпідлога — ламінат та плитка t•tстіни — шпалери, на балконі — фарбування t•tнатяжна стеля Переваги ЖК: t•tзакрита територія з охороною t•tпід’їзд із доступом по ключу t•tдитячі майданчики t•tназемне паркування та підземний паркінг t•tвласний ЖЕК (доглянута територія та чисті під’їзди) t•tрозвинена інфраструктура: магазини, аптеки, лікарні, кав’ярні t•tдитячий садок на території комплексу t•tдо Кільцевої дороги — лише 300 м Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Назва ЖК: Щасливий на Яблуневій;
Рік введення в експлуатацію: 2 018;

Сумма кредита:
3 304 000 грн
Ежемесячный платеж:
50 991 грн/мес.
Увага!