Продажа 1-комнатной квартири Машиностроительная ул., 41

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 11 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 21 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 31 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 41 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 51 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 61 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 71 комн. квартира, 23/-/8 кв. м., 12/13 этаж фото 8

Стоимость 48 000 $

Цена за м2: 2 087 $

Київ
Соломенский
Шулявка мкр.
Машиностроительная ул., 41

  • 1 ком

  • 23 / - / 8 м2

  • 12 / 13

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212911626
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 23
  • Кухня: 8
  • Этаж: 12
  • Этажей: 13
  • Лифт: есть

Описание

Сучасна дворівнева квартира загальною площею 23,9 м², розташована на 12 поверсі. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, готова до проживання або здачі в оренду без додаткових вкладень.

Дворівневий формат з окремою зоною для відпочинку.

Квартира вже з орендарями — це можливість одразу отримувати стабільний дохід.

Будинок розташований у Солом’янському районі, поруч із метро Берестейська (пішки до 10 хвилин)
Продаж 1-кімнатної дворівневої смарт-квартири в Києві, вул. Машинобудівна, 41 (ЖК Smart House)

Інфраструктура: у будинку та поруч є магазини, кафе, фітнес-зали, навчальні заклади - КПІ, НАУ, ТРЦ Космополіт, зручна транспортна розв’язка.

Сумма кредита:
1 982 399 грн
Ежемесячный платеж:
30 594 грн/мес.