Продажа 2-комнатной квартири Каліча Гора вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 12 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 22 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 32 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 42 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 52 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 62 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 72 комн. квартира, 57/-/6 кв. м., 1/4 этаж фото 8

Стоимость 123 000 $

Цена за м2: 2 158 $

Львовская
Львов
Галицький
Центр мкр.
Каліча Гора вул.

  • 2 ком

  • 57 / - / 6 м2

  • 1 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212911954
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Кухня: 6
  • Этаж: 1
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Квартира має суміжно-прохідне планування та роздільний санвузол. Ремонт робили 10 років тому, замінили труби та електричну проводку. Збережені автентичні австрійські двері та вікна. Паркет, стіни та стелі в чудовому стані. Загальна площа квартири становить 57.6 кв.м. Квартира розташована на першому високому поверсі. Опалення індивідуальне газове. В квартирі замінено труби та електричну проводку. Квартира вмебльована та продається з усім, що видно на фотографіях. Квартира вигідно підходить для оренди, проживання або під реновацію. Будинок австрійської забудови 1909 року, історична памятка архітектури. Залізобетонне перекриття. Закритий внутрішній двір із зеленою територією. Будинок розташований біля Цитаделі. Квартира розташована в тихому центрі міста. Квартира має ізольований кабінет. До квартири належить підвал площею 10 кв.м. В квартирі встановлено відеоспостереження. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 079 900 грн
Ежемесячный платеж:
78 398 грн/мес.