Продажа 1-комнатной квартири Чорновола вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 11 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 21 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 31 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 41 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 51 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 61 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 71 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 81 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 91 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 101 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 111 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 121 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 131 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 141 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 151 комн. квартира, 41/19/9 кв. м., 6/9 этаж фото 16

Стоимость 52 000 $

Цена за м2: 1 268 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Раково
Чорновола вул.

  • 1 ком

  • 41 / 19 / 9 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912144
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Жилая: 19
  • Кухня: 9
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Можлива іпотека 'єОселя' ВПО (будинок 2008р.) Продається 1к квартира в зданій та заселеній новобудові. Квартира не кутова, південна сонячна сторона. Будинок дуже теплий, оскільки побудований в три цегли (капітальна стіна більше 70см.). Досить зручне та продумане планування: кухня 9.6м.кв правильної форми, роздільний санвузол, є лоджія (але не засклена), простора кімната 19.1м.кв, зонована (можна розглядати варіант проживання сім'ї з дитиною).
Косметичний ремонт: ламінат та плитка на підлозі, санвузол облицьований, встановлений бойлер та кондиціонер, натяжна стеля. Встановлена кухня укомплектована гарнітуром та побутовою технікою. Меблі та техніка, при потребі все залишається!
В будинку функціонує ОСББ, встановлений відеонагляд, дитячий майданчик, паркомісця. Підходить під державні програми компенсації житла: «єВідновлення», виплати військовим, ваучер ВПО, постанова 719, 280 та інші). Продавець готовий розглядати безготівковий варіант розрахунку! - загальна площа 41.9м.кв, ;
- житлова 19.1м.кв.
- кухня 9.6м.кв. Низьке переоформлення - 2%
Комісія за послуги з покупця Гарний варіант як для власного проживання так і купівля з метою здачі в оренду! Телефонуйте
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 147 600 грн
Ежемесячный платеж:
33 144 грн/мес.
Увага!