Продажа 6-комнатной квартири Антоновича ул. (Горького), 103А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
6 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 16 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 26 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 36 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 46 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 56 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 66 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 76 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 86 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 96 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 106 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 116 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 126 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 136 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 146 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 156 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 166 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 176 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 186 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 196 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 206 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 216 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 226 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 236 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 246 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 256 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 266 комн. квартира, 158/138/10 кв. м., 17/20 этаж фото 27

Стоимость 225 000 $

Цена за м2: 1 424 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Антоновича ул. (Горького), 103А
м. Палац Україна

  • 6 ком

  • 158 / 138 / 10 м2

  • 17 / 20

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912278
  • Количество комнат: 6
  • Студия: -
  • Общая площадь: 158
  • Жилая: 138
  • Кухня: 10
  • Этаж: 17
  • Этажей: 20
  • Лифт: есть

Описание

Київ, вулиця Антоновича, 103А - одна з ключових вулиць: постійний попит на офіси та житло.

Поруч із Палац «Україна» та Володимирський ринок.

Продаж комерційного приміщення - 158,6 м2 - можливість переведення в житло.

17 поверх / 20-поверхового будинку.
Формат: можливий поділ на 2 повноцінні автономні блоки.

Переваги об’єкта

- Світло не вимикають;
- Стабільні комунікації;
- Високий попит на оренду.

Планування:

- 2 частини: 82 м2 та 72 м2 + коридор 4,5 м.

У кожному блоці:
- 4 кімнати;
- кухня;
- санвузол;
- кладова.
Блоки з’єднані, але можуть працювати окремо.

Ідеально під:

- 2 орендарів;
- офіс із кабінетною системою;
- апартаменти / житло.

Характеристики

- Просторі кімнати правильної форми;
- Вид на центр міста;
- Тиха локація (не перша лінія);
- До метро Палац Україна - 5-7 хв пішки.

Стан

- Потребує косметичного ремонту;
- Основа для реалізації власного проєкту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
9 292 500 грн
Ежемесячный платеж:
143 412 грн/мес.