Продажа 1-комнатной квартири Праведниці Шулежко вул. (Пушкіна вул.), 33

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 11 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 21 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 31 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 41 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 51 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 61 комн. квартира, 41/20/10 кв. м., 2/17 этаж фото 7

Стоимость 39 500 $

Цена за м2: 963 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Казбет мкр.
Праведниці Шулежко вул. (Пушкіна вул.), 33

  • 1 ком

  • 41 / 20 / 10 м2

  • 2 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912514
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Жилая: 20
  • Кухня: 10
  • Этаж: 2
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу однокімнатна квартира в центрі міста в сучасному ЖК, розташованому по вул. Праведниця Шулежко, 33.
Квартира має сучасне планування, складається із великої кімнати з нішею, просторою кухнею з лоджією, ванної кімнати і коридору. Квартира розташована на другому поверсі 17- ти поверхового будинку. В квартирі розпочатий ремонт, а саме: проведена заливка підлоги, встановлені маяки на стінах під штукатурку, проведена розводка труб у ванній під пральну машину, раковину, ванну, виводи під гігієнічний душ, а також підготовлене місце для встановлення унітазу. На кухні зроблена частково електророзводка, також зроблені виводи під мийку. В квартирі встановлені лічильники на воду, тепло і двотарифний лічильник на світло із функцією день-ніч.
Дана пропозиція ідеально підійде для проживання невеликою сім?єю або можливо в якості інвестиції під здачу в оренду.
Поруч є вся необхідна інфраструктура: магазини, школа, дитячий садочок, а також пляж і річка, де можна відпочивати із сімєю влітку.
Покази за домовленістю, реальному покупцеві торг.
Працюємо по програмах.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 631 350 грн
Ежемесячный платеж:
25 176 грн/мес.
Увага!