Продажа 2-комнатной квартири болкина

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 12 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 22 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 32 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 42 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 52 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 62 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 72 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 82 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 92 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 102 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 112 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 122 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 132 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 142 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 152 комн. квартира, 54/-/7 кв. м., 2/2 этаж фото 16

Стоимость 16 000 $

Цена за м2: 296 $

Запорізька
Запоріжжя
Заводской
Кічкас мкр.
болкина

  • 2 ком

  • 54 / - / 7 м2

  • 2 / 2

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912569
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 54
  • Кухня: 7
  • Этаж: 2
  • Этажей: 2
  • Лифт: нет

Описание

К продаже имеется двухкомнатная квартира, район тихий, евроремонт, прописанных нет ,ключ на сделке
. объявление от хозяина.Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Хрущовка;Назва ЖК: жилмассив;Тип угоди: Від забудовника;Тип стін: Панельний;Клас житла: Комфорт;Планування: Роздільна;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Централізоване;Меблювання: Так;Побутова техніка: Плита, Духова шафа, Мікрохвильова піч, Холодильник, Пральна машина;Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор;Комфорт: Кондиціонер, Душова кабіна, Меблі на кухні, Гардероб, Паркувальне місце;Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Вивіз відходів;Інфраструктура (до 500 метрів): Школа, Зупинка транспорту, Магазин, кіоск, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Лікарня, поліклініка, Відділення пошти;Ландшафт (до 1 км.): Парк;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
660 800 грн
Ежемесячный платеж:
10 198 грн/мес.