Продажа 3-комнатной квартири вул. Соборна (Леніна)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 13 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 23 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 33 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 43 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 53 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 63 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 73 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 83 комн. квартира, 101/46/28 кв. м., 4/5 этаж фото 9

Стоимость 93 000 $

Цена за м2: 921 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
вул. Соборна (Леніна)

  • 3 ком

  • 101 / 46 / 28 м2

  • 4 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912793
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 101
  • Жилая: 46
  • Кухня: 28
  • Этаж: 4
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Соборна вулиця, Будинок 4цегляний будинок, 2023? Без комісії для покупця
Продаж ексклюзивної дворівневої 3к. квартири в ЖК «Львівський затишок» ? с. Софіївська Борщагівка, вул. Відпочинку, 1
? 101 м? | 4–5 поверх
? 93 000 $ Простора дворівнева квартира з продуманим плануванням. Вид з вікна відкривають мальовничий огляд на озеро та фонтан — тиша, природа та відчуття заміського спокою всього за кілька хвилин від Києва.
Функціональне зонування простору:
? Перший рівень — стильна кухня-вітальня для прийому гостей, окрема спальня, санвузол, місце під гардероб
? Другий рівень — дві спальні та додатковий санвузол Квартира підготовлена до втілення вашого індивідуального дизайн-проєкту:
? тепла підлога
? розведена електрика
? встановлений газовий котел
? всі комунікації підключені ЖК із затишною територією, спокійною атмосферою та розвиненою інфраструктурою. ? Запрошую на перегляд
+380 67 959 44 02
Інна, АН «GLOREAL»
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 840 899 грн
Ежемесячный платеж:
59 277 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами