Продажа 3-комнатной квартири Хрещатик вул., 55

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 13 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 23 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 33 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 43 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 53 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 63 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 73 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 83 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 93 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 103 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 113 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 123 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 133 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 143 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 153 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 163 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 173 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 183 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 193 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 203 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 213 комн. квартира, 93/52/12 кв. м., 3/9 этаж фото 22

Стоимость 170 000 $

Цена за м2: 1 828 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Центр мкр.
Хрещатик вул., 55

  • 3 ком

  • 93 / 52 / 12 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912802
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 93
  • Жилая: 52
  • Кухня: 12
  • Этаж: 3
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продається 3-кімнатна квартира за адресою Хрещатик 55 (3/9).
Комфортно стильно та вишукано.
Квартира утеплена ззовні та зсередини, включаючи утеплений балкон.
Встановлені якісні склопакети Salamer.
Вся побутова техніка Bosch.
Тепла підлога.
Декоративна штукатурка 'Венеціанка».
Електропроводка замінена по всій квартирі, з розетками і вимикачами Schneider.
Бойлер Ariston на 80 л.
Система очистки води - Зворотний осмос.
Кухня вбудована з сучасних матеріалів, якісна фурнітура Blum.
Встановлений відеодомофон, лічильник на опалення.
Збільшені радіатори опалення для додаткового тепла.
Двері з магнітними замками.
Санвузол з інсталяцією. Простір виконаний у сучасному мінімалістичному стилі з поєднанням теплих деревяних відтінків та світлих фактур.
Освітлення багаторівневе: точкові світильники, підсвітка робочої зони та дизайнерські підвіси створюють затишну атмосферу у будь-який час доби. Стильна кухня-студія, де продумано кожну деталь для комфорту та естетики.
Кухня плавно переходить у зону відпочинку з великим диваном, що робить цей простір ідеальним для життя, відпочинку та прийому гостей. Інфраструктура:
Постійне місце для паркування під будинком.
Поруч супермаркет 'Делікат', зупинка громадського транспорту, дитячий садок, школа та аптека.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 020 999 грн
Ежемесячный платеж:
108 355 грн/мес.
Увага!