Продажа 3-комнатной квартири Героев пр., 9

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 13 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 23 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 33 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 43 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 53 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 63 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 73 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 83 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 93 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 103 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 113 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 123 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 133 комн. квартира, 63/-/7 кв. м., 8/9 этаж фото 14

Стоимость 39 800 $

Цена за м2: 632 $

Дніпро
Соборний
Перемога-5 мкр.
Героев пр., 9

  • 3 ком

  • 63 / - / 7 м2

  • 8 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912832
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 63
  • Кухня: 7
  • Этаж: 8
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продам 3-кімнатну квартиру на ж/м Перемога-5 (Кодак), проспект Героїв, 9.
8 поверх із 9, середній під’їзд.

Квартира:
— зручне планування (3 кімнати , дві окремі ,одна прохідна)
— не кутова (тепла та комфортна)
— централізоване опалення
— частковий косметичний ремонт
— світла та затишна

Гарний вид на Набережну, до якої всього 5 хвилин пішки.

Зручна транспортна розв’язка: Космічна / Набережна.

Інфраструктура поруч:
— ринок у пішій доступності
— супермаркети, магазини
— McDonald’s
— школи, дитячі садки
— місця для прогулянок і відпочинку

Чудовий варіант як для проживання, так і під інвестицію — район користується стабільним попитом на оренду.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 643 740 грн
Ежемесячный платеж:
25 368 грн/мес.