Продажа 2-комнатной квартири Голосеевский просп. (40-летия октября), 74

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 12 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 22 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 32 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 42 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 52 комн. квартира, 57/-/10 кв. м., 13/26 этаж фото 6

Стоимость 74 200 $

Цена за м2: 1 302 $

Київ
Голосіївський
Деміївка мкр.
Голосеевский просп. (40-летия октября), 74

  • 2 ком

  • 57 / - / 10 м2

  • 13 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212912848
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Кухня: 10
  • Этаж: 13
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Видова 2-кім. квартира пр. Голосіївський, 74 ЖК Silver House (Сільвер Хаус). Новий 26-ти поверховий односекційний монолітно-каркасний термобудинок на 230 квартир. Площа 57, 52 кв. Планування 2А. Поверх 13/26. Вид з вікон на озеро та парк. Стан квартири «від будівельників»: цементно-піщана стяжка, стіни оштукатурені, в санвузлі-гідроізоляція, встановлені євро радіатори, лічильники на воду та електроенергію, вхідні протиударні двері, металопластикові вікна з двокамерним склопакетом, централізовані міські комунікації. Гостьовий паркінг, дитячі та спортивні майданчики. Розвинена інфраструктура: Національний Голосіївський парк, престижний Голосіївський ліцей, школа, дитячий садок, лікарня №10, поліклініка, магазини, банки, кафе, аптеки. Ст. м. «Голосіївська» буквально у дворі – 1 хвилина.
Кімнати роздільні. Два санвузли. Є технична можливість перепланувати на 2 спальні + кухня-студіо з вітальнєй (дивись ескіз у фото). Біля будівлі обладнується наземна парковка.
Будинок на стадії отримання документів.
Переуступка
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 064 460 грн
Ежемесячный платеж:
47 294 грн/мес.
Увага!