Продажа 1-комнатной квартири Щирецька вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 11 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 21 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 31 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 41 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 51 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 61 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 71 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 81 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 91 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 101 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 111 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 121 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 131 комн. квартира, 46/15/18 кв. м., 4/9 этаж фото 14

Стоимость 88 160 $

Цена за м2: 1 917 $

Львовская
Львов
Залізничний
Скнилівок мкр.
Щирецька вул.

  • 1 ком

  • 46 / 15 / 18 м2

  • 4 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212913075
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 15
  • Кухня: 18
  • Этаж: 4
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК WELL HOME (р-н Victia Gardens)
Пропонується на продаж світла квартира з продуманим плануванням у сучасному житловому комплексі комфорт-класу WELL HOME (вул. Щирецька). Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції в нерухомість, що постійно зростає в ціні. Основні характеристики:
Загальна площа: 46.4 м? простір, де легко дихається.
Поверх: 4-й оптимальна висота для комфортного життя.
Житлова кімната: 15.6 м?.
Велика кухня-вітальня: 18.3 м?.
Опалення: індивідуальне газове (встановлено двоконтурний котел). Особливість планування:
Головною перевагою є великий балкон, на який можна вийти як з кухні, так і з житлової кімнати. Це додає квартирі простору, природного світла та додаткових можливостей для облаштування зони відпочинку. Стан квартири:
Квартира в стані від забудовника («нульовий цикл»), що дозволяє вам з нуля реалізувати власний дизайн-проєкт, контролюючи якість кожного етапу робіт від розведення електрики до вибору матеріалів оздоблення. Про житловий комплекс:
Будинок офіційно зданий, право власності оформлене.
Цегляна технологія будівництва, що забезпечує відмінну тепло- та шумоізоляцію.
Сучасні ліфти, підземний паркінг для мешканців.
Закритий внутрішній двір та сучасна система безпеки (відеоспостереження). Розташування та інфраструктура:
Локація одна з найкращих у місті. Усього кілька хвилин пішки до ТРЦ Victia Gardens та ринку «Південний». Поруч розташовані фітнес-центри, найкращі ресторани, школи, дитячі садки та вся необхідна сервісна інфраструктура. Зручне транспортне сполучення з будь-яким районом Львова.