Продажа 1-комнатной квартири Під Голоском вулиця

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 11 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 21 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 31 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 41 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 51 комн. квартира, 44/14/17 кв. м., 4/6 этаж фото 6

Стоимость 72 880 $

Цена за м2: 1 656 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Голоско мкр.
Під Голоском вулиця

  • 1 ком

  • 44 / 14 / 17 м2

  • 4 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212913250
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 14
  • Кухня: 17
  • Этаж: 4
  • Этажей: 6
  • Лифт: нет

Описание

вулиця Під Голоском, Будинок 5монолітно-каркаснийПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Адреса — місто Львів, вулиця Під Голоском, 4.
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 4 з 6.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Матеріал стін — керамоблок. Загальна площа — 44.99 м?, житлова — 14.81 м?, кухня — 17.34 м?.
Опалення — будинкове з лічильником.
Санвузол — один, суміжний.
Лоджія — одна. Будинок вводиться в експлуатацію в 4 кварталі 2028 року. Особливості даної квартири — ЖК «Фруктова Алея» складається з 5 секцій в оточенні прибудинкової території: фруктової алеї, дитячої ігрової зони, спортивних майданчиків та місць для відпочинку. Територія комплексу повністю закрита від автомобілів. Продумане планування квартир так, щоб у кожного була кухня-вітальня, місце для сімейного відпочинку або домашньої вечірки. Також запроєктовані вікна на всю висоту поверху, щоб збільшити кількість природного освітлення в кімнатах. Експлуатований дах. Власники електрокарів зможуть заряджати свої автомобілі на підземному паркінгу. На випадок повітряної тривоги в паркінгу облаштоване укриття з санвузлами та дитячою зоною.
Поруч з будинком: школи, дитячі садки, супермаркети «Арсен», «Рукавичка» та «АТБ», на перших поверхах ЖК відкривають невеликі магазини, аптеки або кафе, спортивні майданчики на території комплексу, СТРЦ SPARTAK, Брюховицький ліс. Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду. Код об?єкта: 5532