Продажа 1-комнатной квартири Кришталева вулиця

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 11 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 21 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 31 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 41 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 51 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 61 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 71 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 81 комн. квартира, 38/13/18 кв. м., 16/18 этаж фото 9

Стоимость 54 500 $

Цена за м2: 1 434 $

Киевская
Бучанский
Петропавлівська Борщагівка
Кришталева вулиця

  • 1 ком

  • 38 / 13 / 18 м2

  • 16 / 18

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212913678
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 38
  • Жилая: 13
  • Кухня: 18
  • Этаж: 16
  • Этажей: 18
  • Лифт: есть

Описание

Кришталева вулиця, 1-Ацегляний будинок, 2026? Видова квартира біля Києва — 16 поверх з панорамним видом
??Продаж без комісії??
Однокімнатна квартира.
? Київська область, Петропавлівська Борщагівка
? ЖК Crystal Avenue
? Площа: 38,5 м?
? Поверх: 16
З квартири відкривається красивий панорамний вид на Петропавлівську Борщагівку — багато світла, неба та простору.
Тут можна щодня насолоджуватись видом на все село та неймовірними заходами сонця.
? Зручне планування: ?? простора кухня-вітальня
?? окрема спальня
?? санвузол
?? функціональний коридор
? Індивідуальне газове опалення — комфорт та економія на комунальних.
? ЖК Crystal Avenue — сучасний житловий комплекс комфорт-класу:
?? стильні під’їзди
?? швидкісні ліфти
?? доглянута територія
?? магазини, кафе, супермаркети поруч
? До Києва — кілька хвилин на авто.
? Ціна: 54 500 $
? Без комісійних для покупця
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 250 850 грн
Ежемесячный платеж:
34 737 грн/мес.