Продажа 1-комнатной квартири Проспект Миру, 99/8а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 11 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 21 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 31 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 41 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 51 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 61 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 71 комн. квартира, 55/16/21 кв. м., 3/10 этаж фото 8

Стоимость 53 500 $

Цена за м2: 973 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Виставка
Проспект Миру, 99/8а

  • 1 ком

  • 55 / 16 / 21 м2

  • 3 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914001
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 55
  • Жилая: 16
  • Кухня: 21
  • Этаж: 3
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Продається простора 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК «Автобіографія Парк».
Площа — 55 м², зручний 3 поверх — один із найкращих варіантів для комфортного проживання.
Квартира має вдале планування: простора кухня, є можливість облаштувати гардеробну або робочу зону. Великі вікна наповнюють квартиру світлом та створюють відчуття простору.
Комплекс вирізняється сучасною архітектурою, комфортним двором — ідеально як для життя, так і для здачі в оренду.
Зручне розташування — поруч магазини, транспорт, усе необхідне для щоденного комфорту.
Комісію агенції покупець не сплачує, лише переуступку біля 70 000 грн
Телефонуйте, щоб дізнатись деталі та домовитись про перегляд.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 209 550 грн
Ежемесячный платеж:
34 100 грн/мес.