Продажа 3-комнатной квартири Урицкого ул./ Липкивского Василия, 38А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 13 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 23 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 33 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 43 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 53 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 63 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 73 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 83 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 93 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 103 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 113 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 123 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 133 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 143 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 153 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 163 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 173 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 183 комн. квартира, 161/51/49 кв. м., 25/25 этаж фото 19

Стоимость 356 000 $

Цена за м2: 2 211 $

Київ
Соломенский
Солом'янка мкр.
Урицкого ул./ Липкивского Василия, 38А

  • 3 ком

  • 161 / 51 / 49 м2

  • 25 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914100
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 161
  • Жилая: 51
  • Кухня: 49
  • Этаж: 25
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу простора дворівнева квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу 'Time'.
За адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 38-А.
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, масштаб простору та престижну локацію поруч із центром Києва.

Основні характеристики:
Загальна площа — 161,5 м²
Кухня- вітальня — 49 м²
3 майстер спальні, 2 гардеробні
Висота стель — 2,8 м² (другий світ 6м)
Функціональне планування дозволяє реалізувати як класичний сімейний формат, так і сучасний open space.
Великі вікна забезпечують максимальну кількість природнього світла.

Про житловий комплекс 'Time':
Сучасна архітектура та стильний фасад
Закрита територія з контролем доступу та відеоспостереженням
Підземний паркінг
Презентабельні вхідні групи та консьєрж-сервіс
Доглянута прибудинкова територія
Локація: комплекс розташований у зручному районі поруч із центром міста. Відмінна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину Києва.
Поруч: діловий центр міста, школи, дитячі садки, супермаркети, ресторани, кав’ярні, зелені зони для відпочинку.

Переваги квартири:
- велика площа — рідкісна пропозиція на ринку,
- ідеальна основа для індивідуального дизайну,
- престижний комплекс,
- вигідна інвестиція як для життя, так і для оренди.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 702 799 грн